Thursday, 23 August 2012

She is mine ! 25

Ciao ! Dievčence... dnes som bola zúfala, prečo a ako to dopadlo poviem dole. Aj keď to asi nikoho nezaujíma, ja musím. :) Chcete song ? ...tak ak chcete pustite si TOTO. Upozorňujem... ďalsia vianočná. :D

Tradične som sa zobudila úplne inde, ako som zaspala a posteľ bola prázdna. Ponožky som mala zvlečené a nohy studené. Zase jeden z mojích živých snov, pri ktorom som sa musela vrtieť a mrviť. Uff, tento bola fakt hnusný. Nechtami som si prešla po vlasoch a otočila sa na brucho. Keď som vzdychla do vankúša otvorili sa dvere.

"Bré ráno ty dračica."
"Dobré. Prepáč. Zase som ťa dokopala ?"
"Len trošku."

Uistil ma, a keď som sa znova pretočila uvidela som raňajky. Rovno do postele. Bohu vďaka za Zayna Malika.
"Ty si sa vážne prekonal. Kriste veď to sú vajíčka !!"
"Presne, konečne som zistil, kde máme panvice."

Uznanlivo som pokývala hlavou a prisunula sa k nemu. Vzala som si jednu vidličku, on tiež a spoločne sme začali raňajkovať. Potom sme ešte vypili kávu, jediný nápoj, ktorý vedel naozaj dobre spraviť. Inak je schopný pripáliť aj čaj.

"Čo dnes ?"

"Poďme sa korčulovať."

"Myslíš na klzisko ? Vážne ? Naposledy sme na tom stáli v desiatich."

Mykla som plecom, čím som ho vždy obmäkčila.

"A čo fanynky ?"

"Je to milé, že sa brat a sestra idú spolu korčulovať. Alebo sa ešte možme ísť aj sánkovať."

"Nie je sneh."

"Ja viem. A presne preto to hovorím."

"Úprimne povedané, nechce sa mi."

"Tak poď aspoň do mesta."

"Fajn."

"Idem sa obliecť."

Vlepila som mu bozk na líce a skĺzla z posteľe. Z obyváčky bolo počuť hudbu, tak som si cestu do izby akosi odskackala.

Ako som sa obzerala v zrkadle... Hm... Bob staviteľ by bol na mňa hrdý. Asi aj klauni z cirkusu.

Tmavomodrá mikyna s bielim nápisom tej onej značky, rifľové kraťasy, pod nimi hora siloniek aby mi nebola zima a... Moje milované nadkolineky. Pásikavé, bielo-modré. Ľúbim ich. Včera na mňa doslova kričali z výkladu. Ešte vysoký cop a nejaké tie tenisky. Justin Bieber ich nosí, ale ja som o nich vedela prvá. Zatiahla som vlasy v gumičke, tenisky chytila do ruky, v tomto dome sa totižto dbá na čistotu a zišla dole. Jasné, že na Zayna budem ešte dlho čakať.

Medzičasom som stihla vypiť jedno studené kakao, zjesť tri cukríky a štvrtý odbaľovať, kým prišiel.

"Mal by som ťa naučiť obliekať sa."

Vyplazila som mu modrý jazyk, (cukríky som ladila s oblečením), a obliekla si bundu. On tradične vyzeral ako model. Vyšli sme do chladného počasia a so smiechom sa túlali ulicami. Zavesený jeden o druhého, chôdzou opitého. No a dojem debility dotvárali horiace cigarety medzi našimi prstami. Ani sme poriadne nevedeli čo nám je také smiešne. Teda, ja som nevedela. Zayn sa rehotal na dôvode odchodu a udalostiach v New-Yorku. O Louisovi som mu nehovorila, ani ň, bála som sa. Keď sme prechádzali okolo detských atrakcií, padla mi do oka jedna, ktorá bola zneprístupnen, kôli zime.

"Zayn !! Zayyyn, pozríí. Už viem čo chcem. Prosím, prosím, prosííím. Kúp mi na Vianoce trampolínu."

Psie oči, široký úsmev... A jeho nechápavý, pochybovačný pohľad.

"No vážne ! Bude sranda, vybijem si energiu. Veď vieš, že bývam hyperaktívna."

"Požičiam vám ju."

Dodala som velavýznamne, s rukami vbok.

"Adriana fičíš na niečom ?"

"Pochybuješ o mne ?"

"To by som si nedovolil."

Zaynovi zazvonil telefón. Niečo si vybavil a ukončil to slovami „už idem”. Takže sa prechádzka končí.

Ospravedlnil sa mi, povedal, že to je naliehavé, a ubzíkol.

...

Kde mám posteľ ? Zažla som v izbe, ktorá zívala prázdnotou. Zaklipala som očami, potriasla hlavou. No nábytok sa nezjavil. A kde mám teraz akože spať ? Chalani, toto nie je pekný vtip. To mám zato, že sme teraz za dobré. Podaj prst, zožerú ti celú ruku.
Moja možnosť No.1 bola Zaynova izba. Tak som po tme zišla dole, kde sa nachádzala, a pomaly otvorila dvere. Všetko bolo na mieste, nábytok kompletný, len posteľ bola preplnená. Zayn spal s otvorenou pusou na kraji postele, ruku mal prehodenú cez Harryho so spokojným úsmevom a slinou na krajíčku. Stylesovi sa asi zase snívalo niečo nemravné. No a pol postele zaberal Niall s rukami na bruchu a nohami cez tých dvoch. Z toho som usúdila, že postele zmizli aj im. Prevrátila som nad tým oči a zavrela za sebou. Kto vie, možno dostanem moju posteľ pod stromček.

Možnosť číslo dva bol Liam, najneškodnejší a najmilší obyvateľ tohto domu, ktorý mi raz pomohol. Ktorý sa o mňa aj zaujímal, potom čo ma sem nasťahovali. Keď som otvorila dvere, zbadala som jeho tvár pokrytú cudzími kučerami a pod ňou dve nahé telá, zabalené do deky. No ležali na zemi. Takže to spískal Zayn a možno Tommo. A tam som teraz nútená ísť, ak nechcem dopadnúť ako títo dvaja, vyznávači erotiky na zemi, ktorý zajtra určite budú stonať od bolesti chrbta. Nádych, výdych.
Počkať ešte máš gauč ! Zbehla som späť dole... kde som našla prázdnu miestnosť. Áárgh. Pomaly, s tepom hodným bungee jumpistu, som zdolávala schody. Adriana mala by si domov chodiť skôr, aby si im stíhala zabrániť v takýchto hovadinách.
Pred jeho dverami som sa znova vydýchala a vstúpila dnu. Ležal vystretý, tvár mal osvetlenú tlmenou žiarou telefónu a keď ma zbadal, tváril sa prekvapene.
 
Trúfam si povedať, že ste určite zvedavé, ako táto noc dopadne. :D Takže ako včera, ak budú do pól noci 3 komentáre pridávam ďlašiu. :) Tentokrát kompletnú, včera som sa trošku zmýlila, prepáčte. Dúfam, že ešte nespíte. :D
 
A tá zúfalosť bola asi taká, že som sedela v tme, pri zurčiacej fontáne, tlmené svetlá lampiónov... Proste romantika jak vyšitá, ibaže som tam sedela sama. Ale nie preto to bolo na  nič. :D Tá atmosféra bola ako stvorená na múzu ! Na nejaký nápad, ktorý sa mi v hlave vtedy už z istotou rodil ale neprišiel. :D Predtým som sedela na stĺpe nášho plotu, sledovala západ slnka a odlesky našej trávy... Ďaľšia dokonalo umelecká scéna... a nič! :D Potom som prišla domov od tej fontány, sadla som si na fotelu so zmrzlinou... a ono ma to koplo! :D Takže som rada, dnes zase do rána budem tvoriť. :)
 
Ďaľšia vec z dňeška... Našla som Pedro žuvačky u nás v Topoľčanoch !! :D Viete aká som happy ?? ...radikálny nákup som podstúpila !! :D :D
 
Tak už nekecám, ak budú komentáre pridávam a ešte, že... Love ju ! =*
Albus Percival Wulfrick Brian Dumbledore
 
 
P.S. Však má Adriana swag ? :D :D :D

4 comments:

 1. Adrinka má rozhodne SWAG :D dokonalá časť :* geniálne píšeš veverička, ľúbim ťa ♥

  ReplyDelete
 2. "Ty si sa vážne prekonal. Kriste veď to sú vajíčka !!"
  "Presne, konečne som zistil, kde máme panvice. :D:D:D:D:D nemožem z toho :D
  časť je dokonalá už nech je tu dalšia!! :D

  ReplyDelete
 3. super super super :) davaj ďalšiu xD

  ReplyDelete
 4. super :) dáš ďalšiu ??? tešm sa :):):)

  ReplyDelete